آموزش ارسال مطلب

از قسمت ورود  ، وارد سایت بشوید ، در ستون سمت راست اولین گزینه پیشخوان می باشد و دومی نوشته ها که برای افزودن نوشته باید ازطریق این گزینه اقدام کنیم.

آموزش وردپرس

 

در تصویر بالا به گزینه ی نوشته ها اشاره شده است که شما باید روی افزودن نوشته کلیک کنید.

 بعد از کلیک روی گزینه ی افزودن نوشته صفحه ای مثل تصویر زیر برای شما باز می شود که باید بخش های لازم رو کامل کنید و پست را برای نمایش در سایت انتشار بدهید.

Add New Post On WordPress S

 

بخش های لازم مشخص شده در کادر بالا بخش عنوان باید عنوان پست رو وارد کنید مثل این پست نوشتن پست در سایت و در بخش ویرایشگر محتوا و تصاویر و …. مثل این متن که دارید مطالعه می کنید در سمت چپ دکمه ی انتشار قرار دارد و برای انتشار پست بعد از پایان نوشتن پست در ستون سمت چپ بخش های دیگه ای که وجود دارد را درتصویر زیر مشاهده کنید:

Category Tags And Image P

بخش دسته ها برای نوشتن یک دسته در سایت می باشد.برچسب ها هم به همان صورت که میدانید هر نوشته می تواند نزدیک ۱۰ تا برچسب داشته باشد این بخش در سئو خیلی مهمه اگه درست عمل کنید می توانید تاثیر خوبی داشته باشد اما اگه نه برعکس عمل میکند و تاثیر منفی خواهد داشت و تصویر شاخص اولین تصویر این پست تصویر شاخص این پست می باشداگر به ستون کناری بخش تازه ترین نوشته ها نگاه کنید عنوان هر پست با یه تصویری در کنارش نمایش داده شده است که اون تصویر از این بخش اضافه شده است و به عنوان تصویر شاخص شناخته میشود.

1384815962 1

افزودن تصویر به پست ها

در بالای ویرایشگر یه دکمه وجود دارد به نام افزودن پرونده چند رسانه ای که برای وارد کردن و تصویر و… از این دکمه در صفحه ای که باز میشود تصاویری که قبلا اپلود کرده اید را نمایش داده میشود برای اپلود تصویر جدید روی تب بارگذاری پرونده ها کلیک کنید و تصویرمورد نظرتان را اپلود کنید.

دکمه های ویرایشگر

آموزش وردپرس

اگر با نرم افزارword  اشنا باشید و باهاش کار کرده باشید  وقتی اشاره گر ماوس روی هر کدوم ببرید قابلیت هرکدوم نمایش داده میشه.

بعد از انجام تمامی مراحل انتخاب عناوین ، محتوا، انتخاب دسته بندی ، برچسب ، تصویر ، شاخص و….. در پایان روی گزینه ی انتشار درسمت چپ اولین باکس مربوط میشود به بخش انتشار کلیک کنید و بعد از انتشار نوشته توسط شما ، این مطلب بر روی پنل ادمین سایت منتشر شده و بعد از تایید ادمین ، مطلب شما برروی سایت قرار خواهد گرفت .

Public Post On Wp

برای درج عکس خود زیر مطالب و نوشتن درباره نویسنده به بخش شناسنامه مراجعه کرده و عکس خود را بارگزاری کرده و درباره خود مطلبی درج نمایید .

avatar

درباره نویسنده

عالمي

18مطلب نوشته است .

فرزند محمد مهدی فرزند حاج نصرت اله فرزند میرزاحسن فرزند ملاعباس ثانی فرزند ملاعباس بزرگ فرزند نادر فرزند علی محمد فرزند حسین میرزا فرزند کربلایی علی فرزند میرزا حسن فرزند علیرضاخان

One Comment on “آموزش ارسال مطلب”

  • ابوالفضل wrote on ۱۶ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴

    سلام
    ممنون از زحماتی که میکشید. 
    پایدار باشید.

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باغ عالمی. محفوظ است.
طراحي شده توسط آلـــفـــا