بنیاد خیرین حامی دانشگاه دامغان

هیات موسس بنیاد خیرین حامی دانشگاه دامغان در سال ۱۳۹۳ شکل گرفت ، و پس از طی مراحل اداری موفق به ثبت آن تحت شماره ۲۳۴ و با شناسه ۱۴۰۰۵۰۶۲۹۱۰ به تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ گردیدند . در هیات موسس این موسسه خیریه که از هشت نفر تشکیل شده است ، اقای دکتر علی اصغر عالمی ( از فرهیختگان و خیرین دامغانی ) و اقای حاج محسن عالمی ( از فرهیختگان و فعالان اجتماعی دامغان ) حضور دارند .
ایجاد این تشکل پر افتخار را که با هدف حمایت مادی و معنوی از طرح های پژوهشی و تحقیقاتی دانشجویان ، اساتید ، و نخبگان دانشگاهی و … صورت گرفته است را به همه دامغانی های عزیز و نیز این دو بزرگوار که زنده نگه دارنده نام معظم خاندان عالمی در شهرستان دامغان هستند ، تبریک و تهنیت عرض نموده ، برای این بنیاد در همه عرصه های تحقیقاتی ، علم و فناوری آرزوی توفیق روز افزون داریم.

درباره نویسنده

شهاب الدین عالمی

13مطلب نوشته است .

2 Comments on “بنیاد خیرین حامی دانشگاه دامغان”

 • بهروز عالمی
  بهروز عالمی wrote on ۲۶ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۴:۱۸

  سلام . اگر فعالیتهای این بنیاد و نیازها و نحوه حمایت و همکاری مشخص گردد و ارائه شود شاید علاقه مندانی باشند که بخواهند حمایت یا همکاری بکنند . لطفا پی گیری فرموده از طریق سایت در اختیار علاقه مندان گذارده شود . تشکر از زحمات .

 • محمد مهدي عالمي
  محمد مهدي عالمي wrote on ۳۰ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۶:۴۶

  سلام
  با توجه به ثبت بنیاد و محل استقرار ان ، میتوانید برای مشارکت در زمینه فعالیت بنیاد با دانشگاه دامغان ارتباط برقرار فرمایید .

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باغ عالمی محفوظ است
طراحی شده توسط آلــفـــا