بورس تحصیلی مدیر عالمی و بانو

با استعانت از خداوند متعال و با مدد خیر ارجمند جناب آقای دکتر عالمی، بورسیه تحصیلی مدیر عالمی و بانو برای حمایت از دانشجویان مستعد و کوشای دانشگاه از سال ۱۳۸۴ برقرار گردیده است. این بورسیه علاوه بر حمایت مادی از دانشجویان، هدف متعالی دیگری را که همان ارتقای کیفی وضعیت دانشگاه می باشد دنبال می کند. بر اساس اساسنامه برای اخذ این بورسیه تحصیلی شرایطی برای دانشجویان متقاضی الزامی است

براي اخذ اين بورسيه تحصيلي شرايط زير  براي دانشجويان متقاضي الزامي است:

۱٫ گذراندن يک ترم تحصيلي در دانشگاه
۲٫  قرار نداشتن در نيمسال آخر تحصيل
۳٫ داشتن معدل  کل بالاتر از۱۷
۴٫ ارائه يک مقاله که در قالب تکميل يک فرم الکترونيکي صورت خواهد پذيرفت.

همچنین، به استناد الحاقی آیین نامه اعطای بورس تحصیلی مدیر عالمی و بانو مقررگردید علاوه بر شیوه قبلی به دانشجویانی که حداقل یکی از شرایط ذیل را در هر سال تحصیلی احراز نمایند نیز بورس تحصیلی اعطا گردد.
 دانشجوی برگزیده در هفته پژوهش دانشگاه. (با تایید معاونت پژوهشی)
 نفرات اول المپیاد های ورزشی و علمی منطقه ای و نفرات اول تا سوم المپیاد های ورزشی و علمی کشوری. (با تایید معاونت های آموزشی و دانشجویی)
 دانشجویی که براساس آیین نامه انتخاب دانشجوی نمونه به عنوان دانشجوی نمونه دانشگاه امتیازات لازم را کسب نموده و به سازمان امور دانشجویان معرفی می شود. (با تایید معاونت دانشجویی)
 برگزیدگان رتبه اول تا سوم جشنواره های هنری و علمی کشوری. (با تایید معاونت های فرهنگی و آموزشی)
 دانشجویی که موفق به ثبت شرکت دانش بنیان شده و تاییدیه مالکیت فکری یک ایده مطروحه برای تاسیس شرکت را داشته باشد. (با تایید معاونت پژوهشی)

 

 

برچسب :

درباره نویسنده

محمدمهدی عالمی

127مطلب نوشته است .

بهمن فرزند حاج نصرت اله فرزند میرزاحسن فرزند ملاعباس ثانی فرزند ملاعباس بزرگ

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باغ عالمی محفوظ است
طراحی شده توسط آلــفـــا