فعالیت های هیئت اجرایی

به دنبال تصمیم اتخاذ شده برای فراهم آوردن زمینه های بیشتر دیدار فامیل با یکدیگر و انجام صله رحم ، تعدادی از فامیل دور هم جمع شده و تاکنون حداقل ۲ جلسه منعقد نموده اند . که اقدامات انجام شده آن به شرح ذیل است :
۱-دیدار با اقای دکتر محمدمهدی عالمی فرزند محمود فرزند ملامهدی ، پزشک متخصص جراجی عمومی که عمری را در خدمت به اعضائ جامعه بوده و برخی اعضا فامیل نیز از تخصص ایشان بهره مند شده اند و درحال حاضر بیمار هستند .
۲- ایجاد سامانه پیامکی برای اطلاع رسانی به اعضا فامیل ، درخصوص تولد ، ازدواج ، فوت و سایر خبررسانی ها
۳- ایجاد سایت مستقل در فضای مجازی برای تسهیل و تسریع ارتباط و نیز تکمیل شجره نامه فامیل
۴- انچام برخی اقدامات برای گردهمایی های آتی فامیل و تصمیم گیری پیرامون اقدامات آن در جلسات آتی
۵- دیدار با بانو بتول إبراهیمی ورکیانی همسر مرحوم حاج نصرت الله عالمی که بیمارهستند.                                                    ۶-دیدار با بانو احترام مسگرها (اتی خانم) همسر مرحوم محمد عالمی که در بستر بیماری هستند

درباره نویسنده

محمدمهدی عالمی

129مطلب نوشته است .

بهمن فرزند حاج نصرت اله فرزند میرزاحسن فرزند ملاعباس ثانی فرزند ملاعباس بزرگ

۴ Comments on “فعالیت های هیئت اجرایی”

 • بهروز عالمی
  بهروز عالمی wrote on ۱۰ آبان, ۱۳۹۴, ۶:۰۵

  فقط می توانم بگویم بی نهایت متشکرم. عالی است .پایدار باشی.فکر میکنم بدین ترتیب روح تمامی رفتگان خاندان شاد شد و همه فامیل نیز لذت میبرند. همیشه موفق باشید.

 • بهروز عالمی
  بهروز عالمی wrote on ۱۰ آبان, ۱۳۹۴, ۶:۰۷

  فقط میتوانم بگویم بی نهایت متشکرم . عالی است . بدین ترتیب روح رفتگان خاندان عالمی شاد شده و همگی بستگان نیز لذت می برند .موفق و پایدار باشید.

 • مسعود عالمي(فرزند علی،اعتمادالشریعه،ملاعباس ثانی)
  مسعود عالمی wrote on ۱۴ آبان, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۹

  دست شما درد نکند. مرحبا به این همه حسن سلیقه و پشتکار. تنها نگرانی من این است که چون سایت مشابهی توسط آقای حمید عالمی چندسالی است که تاسیس شده و به چندزبان در حال فعالیت است، آیا بهتر نیست با تقسیم کار مناسب و اتخاذ وحدت رویه از دوباره کاری دست اندرکاران و تشویش و سردرگمی اعضای فامیل جلوگیری شود؟ این کار را میتوان با ترتیب دادن گفتگوهایی بین جناب بهروز خان و حمید خان  و با تقسیم کار سروسامان داد. مثلا یک سایت صرفا به اخبار روز بپردازد و از احوالات عالمی های زنده بنویسد و دیگری صرفا با تحقیقدر احوالات رفتگان به تاریخ نویسی خاندان و درست کردن شجره نامه و این جور چیزها بپردازد. این صرفا یک نظر این بنده ناچیز بود و قصد فضولی نداشتم. کلوخی انداختم تا دیگران دُرّ خود را بیاندازند. قربان همه فامیل عالمی هم میروم/

 • محمد مهدي عالمي
  محمد مهدي عالمي wrote on ۱۴ آبان, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۴

  مسعود جان سلام
  ازاینکه به سایت خودت سرزدی و مطلب نوشتی به سهم خودم متشکرم در رابطه با نظر شما مواردی را که ممکن است برأی بقیه فامیل هم موضوع باشد مواردی را به استحضارت میرسانم
  الف- سایت حمید عزیز بر مبنای مطالب تصویری است وتنها امکان اپلود تصویر وجود دارد.
  ب- سایت کاملا شخصی و غیر قابل استفاده برأی عموم است .
  ج- امکان درج خبر و موارد مشابه بصورت گسترده در ان نیست و تعریف نشده است .
  د- از طریق أین سایت امکان ردیابی سلسله فامیل وجود دارد .
  ه- برخی از نیازهای فعلی و اتی أعضاء فامیل در أین سایت دیده شده که در طراحی ان سایت لحاظ نشده .
  و – سایت به گونه ای طراحی شده که امکان درج نظر ،ارسال مطلب ، بارگزاری عکس ، مشارکت در فعالیتهای اتی أعم از مالی و غیران برأی فعالیتهایی که هیات اجرایی مد نظر داشته باشد فراهم گردد .
  ز- أین سایت برأی غیر فامیل که علاقمند به کسب اطلاعات در خصوص فامیل میباشند نیر قابل استفاده بوده ضمن اینکه خدمات و درجات اعضا فامیل در سنوات مختلف در ان نمایش داده میشود، به نحویکه با جستجو در اینترنت تمامی اطلاعات برأی تمامی پژوهندگان در سطح جهان قابل دسترسی است .
  ح- أین سایت به گونه ای طراحی شده که برخی نیاز ها مثل ، نیاز به کار یا نیاز به معرفی کالا و خدمت و یا اطلاع از وقائع اتفاق افتاده برأی فامیل در ان قابل مشاهده است .
  نهایتا این سایت در مراحل اولیه بار گزاری بوده و منتظر إرسال مطلب و اطلاعات در خصوص خاندان عالمی و غیر ان میباشد و بدیهی است که با تکمیل اطلاعات قابلیت استفاده بیشتری داشته و بعنوان مرجع همگانی قابلیت استفاده خواهد داشت .

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باغ عالمی محفوظ است
طراحی شده توسط آلــفـــا